آیا شما تصمیم گرفته اید تلویزیون خود را به دیوار نصب کنید؟

شاید به این دلیل است که شما جای کافی برای میز تلویزیون ندارید یا زیبایی TV را که با  ظرافت به دیوار متصل است ترجیح می دهید و یا شاید شما می خواهید تلویزیون خود را بیمه کنید تا کودک نوپای شما به آن لطمه ای وارد نکند . به هر دلیلی که باشد ، برای انجام این کار نیاز به یک پایه دیواری خوب دارید.

ساده به نظر می رسد ، درست است؟ اما یک چیزهایی وجود دارد که باید ابتدا مورد توجه قرار گیرد. برای افرادی که آشنایی با پایه دیواری ندارند باید بگوییم که آیا شما می خواهید تلویزیون خود را ثابت نگه دارید یا میخواهید سر تلویزیون به سمت بالا و پایین حرکت داشته باشد و یا ترجیح میدهید که به تمام جهات چپ ، راست ، بالا و پایین حرکت داشته باشد .

پایه ثابت ، همانطور که از اسمش پیداست ثابت است و حرکت نمی کند بنابراین باید از ابتدا مطمئن شوید که در ارتفاع و مکان صحیح قرار می گیرد . پایه های متحرک به شما این امکان را می دهند که موقعیت تلویزیون را به سمت پایین و یا بالا متمایل کنید و اما پایه های بازودار ، شما به سهولت می توانید در نقطه ای که برای TV خود در نظر گرفته اید زوایای مناسب را بدهید .

در مرحله بعدی ، باید بررسی کنید که پایه ای که انتخاب نموده اید می تواند اندازه و وزن تلویزیون شما را کنترل کند؟ این معمولاً از سمت گروه تخصصی TVARM به وضوح بیان می شود و باید کاملاً رعایت شود ! همچنین باید اینچ تلویزیون خود را بدانید. این استانداردی است که برای براکت های تلویزیون و سیستم های نصب دیوار استفاده می شود و فاصله بین چهار سوراخ نصب شده در پشت تلویزیون است که در میلی متر اندازه گیری می شود . برای انجام این کار فاصله بین سوراخ های پشت تلویزیون را از چپ به راست و سپس از بالا به پایین اندازه گیری کنید و از نتیجه اندازه آن اطمینان حاصل کنید که تلویزیون شما با پایه ای که خواهید خرید سازگار است .

بیشتر بخوانید  تلویزیون های پلاسما یا ال سی دی ؟

سرانجام قبل از شروع حفاری ، از دیواری که برای نصب در ذهن دارید مطمئن شوید و اگر شکی برای شما بوجود آمد میتوانید از تیم تخصصی تی وی آرم مشاوره بگیرید .

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart