تلویزیون 2021 BRAVIA سونی

تلویزیون 2021 BRAVIA سونی با HDMI 2.1، Google TV و پردازنده شناختی XR همراه است

سری 2021 سونی BRAVIA در انواع LED و OLED از 50 اینچ تا 100 اینچ و ویژگی های HDMI 2.1، رابط استاندارد Google TV و همچنین پردازنده شناختی جدید XR نام تجاری است. HDMI 2.1 یک افزودنی بزرگ است که برای صاحبان PS5 و Xbox Series X ضروری است که می خواهند 4K را در 120Hz کامل بازی کنند.

مسلما بزرگترین ویژگی جدید، پردازنده شناختی XR – آخرین تراشه پردازش صوتی سونی است که به طور همزمان عناصر متعدد را بر روی صفحه نمایش تجزیه و تحلیل می کند و پارامترها را برای کیفیت تصویر مطلوب تنظیم می کند. صوتی تمرکز دیگری از تراشه جدید است زیرا می تواند موقعیت صدا را از سیگنال تجزیه و تحلیل کند و آن را به تصویر برساند، در حالی که عناصر صوتی سنتی را به صدای فراگیر 3D افزایش می دهد.

در حالی که هوش مصنوعی معمولی (AI) تنها می تواند شناسایی و تجزیه و تحلیل عناصر تصویری مانند رنگ، کنتراست و جزئیات به صورت جداگانه، پردازنده جدید می تواند یک آرایه از عناصر را در یک بار تجزیه و تحلیل کند، درست همانطور که مغز ما انجام می شود. با انجام این کار، هر عنصر به بهترین نتیجه نهایی خود، در رابطه با یکدیگر تنظیم می شود، بنابراین همه چیز هماهنگ و واقعی است – چیزی که AI معمولی نمی تواند به دست آورد.

تلویزیون های جدید نیز با پشتیبانی از نرخ Refresh متغیر، حالت پایین تاخیر خودکار و پشتیبانی از کانال بازگشتی افزایش یافته است. آنها همچنین از Dolby Vision HDR پشتیبانی می کنند. سری پرچمدار سری Z9J 8K LED در اندازه های 85 اینچ و 75 اینچ عرضه می شود، در حالی که سری A90J Master 4K OLED در 55 “، 65” و 83 “موجود است. A80J 4K OLED از 55 “تا 77” در حالی که مدل LED پایین تر X90J 4K پایین تر از 100 اینچ است.

بیشتر بخوانید  پایه برقی سقفی تلویزیون

Summary
Review Date
Reviewed Item
2021 BRAVIA
Author Rating
51star1star1star1star1star

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart