پایه دیواری ثابت چیست ؟؟؟

پایه دیواری ثابت چیست ؟؟؟

انواع پایه دیوای ثابت تلویزیون به شرح ذیل است :

1- پایه های دیواری تلویزیون ثابت 15 تا 22 اینچ  ( مانیتور ها  )

2- پایه های دیواری تلویزیون ثابت 22 تا 32 اینچ

3- پایه های دیوای تلویزیون ثابت 32 تا 55 اینچ

4 پایه های دیواری تلویزیون ثابت 55 تا 75 اینچ

این پایه ها به طور کلی بصورت ثابت به دیوار ( یا هر سطح قائمی )اتصال پیدا میکنند با استفاده از رول پلاک هایی که در بسته بندی هستند ، ولی میبایست ذکر کرد که در هر شرایط نصبی نوع اتصال به دیوار با پیچ رول پلاک یا رول برود ( نوعی پیچ با رول پلاک آهنی است که وزن بیشتر و مقاومت بالاتری رو دارد ) یا جوش کاری فرق میکند و این پایه ها فقط برای  شرایط ثابت و بدون حرکت قابل استفاده هستند .

نوعی از این پایه های دیواری ثابت وجود دارند که فقط و فقط برای یکسری تلویزیون هایی با شرایط 2 پیچ در پشت آنها قابل استفاده هستند که شرکت های خارجی از جمله Ultimate آنها را طراحی و ساخته است .

لازمه استفاده این پایه ها برای اتاق های  هتل ها و مکانهایی که تعداد  تلویزیون ها زیاد است و نیاز به بازی یا  ایجاد حرکت   افقی و عمودی و جهت گیری نیاز نیست و مشتری یا بیننده  فقط برای مصرف زمانی کوتاه از تلویزیون برای تماشا استفاده میکند .

یکی از مزایا و معایب پایه ها ثابت تلویزیون در کم کردن فاصله از دیوار است به شرطی که سیم برق ، آنتن و … از داخل دیوار ( بصورت تو کار ) کشیده شده باشد.

بیشتر بخوانید  LG TV 2021: مدل OLED، Mini LED و NanoCell TV را امسال عرضه می کند

در بعضی شرایط نیاز است تلویزیون حداقل فاصله رو از دیوار داشته باشه برای کارهای دکوراسیون داخلی از جمله قاب کردن تلویزیون در دکور های داخلی خانه و دیزان های TV WALL  پشت تلویزیون .

خوشحال میشم برای هر گونه سوال فنی پس از مطالعه جامع روی مطالب وبلاگ سایت تی وی آرم  ، در صورت واضح نبودن اطلاعات با شماره های دفتر مرکزی و واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل نمایید .

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart