بهترین دیوار کوب ( پایه دیواری ) برای تلویزیون 55 اینچی

نصب تلویزیون بر روی دیوار نه تنها زیبا به نظر می رسد بلکه فضا را آزاد می کند و از واژگونی تلویزیون شما جلوگیری می کند. اگر فقط به یک پایه ساده و بدون چرخش نیاز دارید تا تلویزیون خود را ایمن نگه دارد، ما پایه دیواری تی وی آرم مدل T2 مناسب 32 تا 60 اینچ را به دلیل ساختار فولادی جامد، مکانیزم کج شدن آسان، تراز کردن پس از نصب و تامین سخت‌افزارهای موجود توصیه می‌کنیم. اگر به دنبال تحرک بیشتری برای قرار دادن تلویزیون خود به سمت یک صندلی خاص هستید یا حتی آن را به اتاقی دیگر هدایت می کنید، ما پایه حرکت کامل پایه دیواری تلویزیون تی وی آرم مدل JOFT55 مناسب برای تلوزیون 46 تا 55 اینچ را دوست داریم.

چطور انتخاب کردیم

 • دارای تلویزیون 55 اینچی

  بسیاری از انتخاب های تلویزیون ما فقط در اندازه صفحه نمایش 55 اینچ به بالا هستند، بنابراین ما به دنبال پایه هایی گشتیم که بتوانند حداقل این اندازه را پشتیبانی کنند.

 • یک پروفیل نازک

  ما روی پایه‌هایی که تلویزیون را نزدیک دیوار نگه می‌دارند، امتیاز ویژه‌ای قرار دادیم. بهترین ها در اطراف علامت دو اینچی یا حتی نازک تر شناور می شوند.

 • تنظیم سطح

  بهترین پایه ها تنظیم سطح پس از نصب را برای بالا بردن یا پایین آوردن هر طرف تلویزیون پس از نصب آن بر روی دیوار ارائه می دهند.

 • تاییدیه UL

  پایه‌های مورد تایید UL تحت آزمایش‌های مستقلی قرار گرفته‌اند تا تأیید کنند که حداقل چهار برابر وزن اعلام شده خود دارند.

   

پایه دیواری تلویزیون مدل  تی وی آرم مدل T2 مناسب 32 تا 60 اینچ برای تلویزیون هایی با اندازه های مختلف از 32 تا60  اینچ مناسب است و تلویزیون را در فاصله کمتر از 10 سانت از دیوار نگه می دارد. می‌توانید آن را به سمت بالا یا پایین کج کنید تا تابش نور صفحه را کاهش دهید و زمانی که کابل‌ها را وصل می‌کنید، کمی فضای بیشتری برای کار در پشت تلویزیون در اختیار خود قرار دهید. نصب آسان است و ما دوست داریم که وقتی تلویزیون به درستی روی صفحه دیواری آویزان است، این پایه همچنین دارای پیچ های تنظیم است، در صورتی که آن را کمی خارج از سطح نصب کرده باشید. علاوه بر این، می‌توانید دستگیره‌هایی را که کشش شیب را کنترل می‌کنند، با دست تنظیم کنید، اما اگر فضای کافی ندارید،بنابراین دارای گواهینامه حداکثر وزن ادعا شده 45 کیلوگرم است.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart